+902164563436
info@atasehiryildizlari.com.tr
Başkanımızın Mesajı

Ataşehir Yıldızları 
12 Spor Dolu Yılı Geride Bıraktı…

Ataşehir Yıldızları olarak Türk sporuna katkı sağlayacak, milli takımlarımızda forma giyecek, özgüven sahibi, yeteneklerini geliştirebilen, kendisi ve çevresi ile barışık, sorumluluk sahibi, spor ahlakı almış sporcular yetiştirmektir.

Hakkımızda

2007 Senesinden 
bugüne 
beraberce başardık !!!

Ataşehir Yıldızları Spor Okulları, 2007 yılında Galatasaray Basketbol Takım Kaptanı & Milli Basketbolcu Burak Sezgin tarafından kurulmuştur. 4-16 yaş aralığındaki gençlere Basketbol sporunu sevdirmeyi ve Türk sporuna yeni yıldızlar kazandırmayı hedefleyerek açılan okulumuz bünyesinde, aynı dönemde Jimnastik Milli Takım Antrenörü Sayın Ergun Koç yönetiminde 4-8 yaş aralığında Jimnastik branşında da antrenmanlara başlanmıştır.

BUGÜN ATAŞEHİR YILDIZLARI…

Geride bıraktığımız 12 yılın sonunda, bugün ulaştığımız noktada
• Ataşehir Yıldızları Spor Okulları Basketbol, Voleybol ve Jimnastik branşlarında alanlarının en iyisi Antrenör ve Eğitim kadrosu ile çalışmaktadır;
• Basketbol Okulumuz, Basketbol Federasyonu tarafından onaylanan ilk 3 Spor Okulu arasında yer almıştır.
• Basketbol ve Jimnastik Branşlarında Ataşehir Yıldızları Spor Kulübü kurularak, spor turnuvalarında yer almaya başlanmıştır. Voleybol’da kulüp olmak için girişimler devam etmektedir;
• Ataşehir Yıldızları’nın tüm kadrosu – isim yapmış sporcuların kısa dönemde gelir elde etmek ve ünlerinden faydalanmak amacıyla açtıkları spor okullarının tersine – bireyden ziyade ekip ve takım olarak, organize şekilde çalışarak, kısa zamanda her iki branşta da il bazında ve Türkiye çapında başarılar elde edilmesini sağlamıştır.
• Ataşehir Yıldızları Spor Okulları 2009 yılında BOB (basketbol okullar Birliği) üyesi olmuştur.

DİĞER SPOR OKULLARINDAN FARKIMIZ…

Profesyonel sporu bırakarak tüm vaktini öğrencilerine adayan, Spor Akademisi’nde ve profesyonel basket yaşamında edindiği deneyimleri öğrencilerine aktarmayı görev edinen kurucumuz Burak Sezgin başta olmak üzere, Basketbol, Voleybol ve Jimnastik branşlarında ülkemize Şampiyonlar, Türkiye birincilikleri kazandıran, Avrupa ve Dünya dereceleri elde etmiş Head Koçlarımız; antrenör lisansına sahip, pedagoji eğitimi almış tüm eğitimcilerimiz spora adım atan çocuk ve gençlerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayacak düzeydedir.

Vizyonumuz…

Özgüven Sahibi Nesiller Yetiştiriyoruz.

Ataşehir Yıldızları olarak Türk sporuna katkı sağlayacak, milli takımlarımızda forma giyecek, özgüven sahibi, yeteneklerini geliştirebilen, kendisi ve çevresi ile barışık, sorumluluk sahibi, spor ahlakı almış sporcular yetiştirmektir.