+902164563436
info@atasehiryildizlari.com.tr

Branşlarımız

Ataşehir Yıldızları’nda bizler , Türk sporunun gelişimine büyük katkıları olan alanlarının en iyisi koçlarımızla birlikte, ülkemizde yetişen yetenekli gençlere ve onların başarılarıyla gurur duymak isteyen ailelere hayallerini gerçekleştirme imkanı sunuyoruz.

Basketbol Okulu

Ataşehir Yıldızları Basketbol Okulu, Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından ilk kez 2011 yılında verilmeye başlanan ve Basketbol Spor Okulları’na belirli bir standarda sahip olmayı zorunlu kılan  “TBF Onaylı Basketbol Okulu” belgesini almaya hak kazanan ilk 3 kuruluştan biri olmuştur.

Daha Fazla Bilgi

Voleybol Okulu

Profesyonel ekibimiz tarafından eğitim verilen 7-16 yaş grubundaki çocuklara yönelik Voleybol Okulumuzda çocuklarımız hem koordinasyon, denge ve algılama sürati gibi motor fonksiyonlarını geliştirip, bir takımın üyesi olarak sosyalleşecek, hem de beceri ve gelişimlerine göre gelecekte File’nin Sultanlarından  biri olmaya aday olacak!

Daha Fazla Bilgi

Jimnastik Okulu

Alanında uzman Jimnastik antrenörleri eşliğinde eğitimlerimiz yapılmaktadır.

Amacımız, Sporcularımızın programlı ve disiplinli  çalışmayı öğrenmeleri ve aynı zamanda eğlenmeleri için uygun ortamı sağlamak, ve sporcu nesilleri geleceğe hazırlamaktadır.

Daha Fazla Bilgi