+902164563436
info@atasehiryildizlari.com.tr

ATAŞEHİR YILDIZLARI CİMNASTİK SPOR OKULU

Profesyonel ekibimiz tarafından eğitim verilen 7-13 yaş grubundaki tüm çocuklara yönelik Cimnastik Spor  Okulumuzda çocuklarımız hem koordinasyon, denge ve algılama sürati gibi motor fonksiyonlarını geliştirip, bir takımın üyesi olarak sosyalleşecekler…

Ataşehir Yıldızları Cimnastik Spor Okulu,
Türkiye Cimnastik Federasyonu’na  
Kayıtlı Antrenörlerle Çalışmaktadır.

Alanında uzman Jimnastik antrenörleri eşliğinde eğitimlerimiz yapılmaktadır.
Amacımız, Sporcularımızın programlı ve disiplinli çalışmayı öğrenmeleri ve aynı zamanda eğlenmeleri için uygun ortamı sağlamak, ve sporcu nesilleri geleceğe hazırlamaktadır.

Antrenörler & Teknik Kadro

Cimnastik Spor Okulumuzda eğitimler tecrübeli Cimnastik Antrenörlerimiz sorumluluğunda gerçekleştirilmektedir.


Antrenörlerimiz, Türkiye Cimnastik Federasyonu antrenörlük belgelerine sahip ve pedagojik formasyon eğitimi almış deneyimli antrenör kadrosundan oluşmaktadır.

Antrenman Süresi ve Programı

Antrenman Süresi: Her grup için 1 saat 15 dakikadır.

Antrenman Programı: Antrenman programları, yaş gruplarına göre tecrübeli Cimnastik Antrenörlerimiz tarafından hazırlanmaktadır. Her sporcunun gelişim evresini takip amaçlı, belli zaman aralıklarıyla belli zaman aralıklarıyla ölçümler yapılmakta, yapılan ölçümler ışığında kişisel gelişim raporları hazırlanıp aile ve sporcularımızla paylaşılmaktadır.

Yaş Grupları

Voleybol Spor Okulumuz 3–13 yaş arası kız ve erkek öğrencilere açıktır. Antrenmanlar en fazla 12 kişilik gruplar halinde yapılır. Gruplar, sporcuların aldıkları eğitimden maksimum düzeyde faydalanabilmeleri için, yaşlarına ve voleybol seviyelerine göre oluşturulur.

Malzeme ve ekipman

Takım ruhunun oluşturulması açısından önem taşıyan tek tip forma, Ataşehir Yıldızları tarafından sağlanmaktadır. Çalışmalarda kullanılan tüm ekipman, uluslararası normlarda ve profesyonel basketbol takımlarının kullandığı kalite ve özende seçilmektedir.

Çalışmalarımız,
Ali İhsan Hayırlıoğlu Ortaokulu Spor Salonu, Cimnastik Bölümünde gerçekleştirilmektedir.

Yenişehir, Baraj Yolu Cd. İskan Bl. İmarNo3, 34779
Ataşehir/İstanbul